.     .     .     .

همزمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان

اسامی برگزیدگان باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان فرهنگسراهای شهرداری اعلام شد

سرپرست اداره فرهنگی، هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: اسامی برگزیدگان باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان فرهنگسراهای شهرداری شیراز همزمان با ۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان اعلام شد.

حسن دهقان افزود: فرهنگسراهای شهرداری شیراز در راستای برنامه‌های شبکه کودکان دوستدار کتاب شیراز و پایتخت کتاب ایران،  ۱۳باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان را راه‌اندازی کردند که در جام باشگاه‌های کتابخوانی ایران نیز ثبت شده اند.

وی با بیان این مطلب که کتاب‌های این باشگاه‌ها توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تهیه شد و از طریق تسهیلگران که از کارکنان مراکز فرهنگی این سازمان هستند در اختیار اعضای باشگاه قرار گرفت، گقت: مجموعاً ۱۲۴ کودک و نوجوان شیرازی  به عضویت این باشگاه‌ها در آمده‌اند که به همه آنها لوح پیوستن به شبکه کودکان دوستدار کتاب شیراز اهدا می‌شود.
به گفته دهقان، بیش از ۷۰ اثر در بخش ویدیوی معرفی کتاب و نامه به نویسندگان در این باشگاه‌ها تولید شد که دبیرخانه دائمی ترویج کتابخوانی شیراز مستقر در فرهنگسرای کتاب از میان آنها اسامی برگزیدگان را اعلام کرد.
بر اساس این گزارش، «مهراد مرادی و منا خزاعى» از باشگاه مثبت‌اندیشان فرهنگسرای علوی، «مبینا رستگار» از باشگاه نیایش فرهنگسرای نیایش، «غزل قاسمی» از  باشگاه جوان فرهنگسرای جوان و پرنیا دقیق از باشگاه ایران‌زمین فرهنگسرای کتاب در بخش نامه به نویسندگان انتخاب شدند.
همچنین در بخش ویدیوی تولید محتوا نیز «سیاوش رجبی» از باشگاه کتابخوانی پرتو فرهنگسراى پرتو، «پرستو چاره» از باشگاه کتابخوانی شهید مطهری فرهنگسراى مطهرى، «ریحانه رحیم‌پور» از باشگاه کتابخوانی جوان فرهنگسراى جوان، «باران جمشیدى» از باشگاه کتابخوانی کودکان لاله فرهنگسرای لاله، «فاطمه نادرى و الناز زارع» از  باشگاه مثبت‌اندیشان فرهنگسرای علوی به عنوان برگزیده معرفی شدند.
 ۱۴۰۰/۰۴/۲۰
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۴۰۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

 شیراز،ابتدای خیابان حسینی، سمت راست، کوچه شماره 20
 071-37363081-4
 71389-35885
071-37363085
 3000137773
Farhangi@shiraz.ir
علاقمند به اجرای چه نوع برنامه هایی در سطح شهر می باشید؟
تمامی حقوق سایت متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز می باشد.
https://farhangi.shiraz.ir