راه اندازی کتابخانه «سفیران تجربه» در کانون بازنشستگان شهرداری شیراز

فاز دوم «شبکه سالمندان دوستدار کتاب شیراز» اجرا شد

فاز دوم «شبکه سالمندان دوستدار کتاب شیراز» با راه اندازی کتابخانه «سفیران تجربه» اجرایی شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، فاز دوم اجرایی این شبکه که سال گذشته در کانون سالمندان سروش شیراز فعالیت خود را آغاز کرد، امسال در کانون بازنشستگان شهرداری شیراز  انجام شد.
معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در آیین گشایش کتابخانه «سفیران تجربه» در این کانون گفت: شبکه سالمندان دوستدار کتاب شیراز از سلسه برنامه های پایتخت کتاب ایران در این شهر است که امسال ادامه یافت.
فرزاد صدری افزود: شبکه های دوستدار کتاب و ترویج کتابخوانی از نقاط قوت شیراز در کسب عنوان پایتخت کتاب ایران بود که در اغلب صنوف و گروه های مردمی ایجاد شده است.
وی سالمندان را نماد تجربه و خردورزی در جامعه دانست و گفت: سالمندان دوستدار کتاب و کتابخوان بهترین الگو برای خانواده به عنوان یک جامعه کوچک هستند که می توانند نقش مهمی در ترویج فرهنگ کتابخوانی داشته باشند.
صدری برگزاری «کارگاه قصه گویی و فن بیان قصه های آشنا»، مسابقه خلاصه نویسی «کتاب مونقره ای» و «سینماکتاب سالمندان» را از برنامه های شبکه سالمندان دوستدار کتاب شیراز اعلام کرد که اجرای آنها به محض ایجاد شرایط برگزاری به دلیل شیوع کرونا انجام خواهد شد.
معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز ادامه داد: شادی و نشاط اجتماعی جز با آگاهی میسر نمی شود و راه اصلی این آگاهی از مسیر کتابخوانی می گذرد.
در ادامه این آیین، پس از بیان نقطه نظرات جمعی از سالمندان و اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان شهرداری شیراز، کتابخانه سفیران تجربه با حدود 300 جلد کتاب افتتاح شد. ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۰۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳