​نگارخانه ملی میزبان تور نمایشگاهی ۳۸ عکاس آزاد می شود

سرپرست اداره فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز عنوان کرد: دومین تور نمایشگاهی عکاسان آزاد با عنوان «ایران شناسی» به سرپرستی علیرضا ناصری از ۲۱ تا ۲۷ دی ماه در نگارخانه ملی شهرداری شیراز برگزار می شود.

نگارخانه ملی میزبان تور نمایشگاهی 38 عکاس آزاد می شود
سرپرست اداره فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز عنوان کرد: دومین تور نمایشگاهی عکاسان آزاد با عنوان «ایران شناسی» به سرپرستی علیرضا ناصری از 21 تا 27 دی ماه در نگارخانه ملی شهرداری شیراز برگزار می شود.
 
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز حسن دهقان با اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه که به سرپرستی علیرضا ناصری برپا می شود، بیش از ۶۰ عکس از ۳8 عکاس به نمایش در می آید.
وی افزود: عکاسان آزاد در سال ۱۳۹۳ با هدف توسعه عکاسی در رشته های مختلف و آموزش عکاسی و شناساندن ایران به اقصی نقاط جهان در فضای مجازی تشکیل شده است.
 سرپرست اداره فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز ابراز کرد: این گروه در حال حاضر نزدیک به ۴۴هزار عضو دارد و روزانه بیش از صدها تصویر از نقاط مختلف جهان مورد بازبینی و نقد و بررسی قرار می گیرد و بهترین ها توسط داوران انتخاب می شود.
دهقان خاطرنشان کرد: سالانه با اعلام فراخوان نمایشگاه گروهی عکس برگزار می شود. سال گذشته اولین نمایشگاه عکاسان آزاد با شرکت ۴۰ عکاس و ۴۰ تابلو با عنوان آزاد در شهرهای تهران، همدان، اصفهان، بیرجند و قائن برگزار شد.
وی ادامه داد: دومین نمایشگاه گروهی عکاسان آزاد پیش از این در شهرهای تهران، همدان ، کرمانشاه و رشت برگزار شده بود.
به گفته دهقان در این نمایشگاه که ساعت 15 روز شنبه 21 دی ماه در نگارخانه ملی واقع در باغ ملی شیراز گشایش خواهد یافت، آثاری از  حمیدرضا آباده، ثریا اجلال، حمید احدی، علیرضا افشاری، سعید انوری، سحر جعفری، خورشید چومانی، هیوان خسروی، محمدتقی دوستکوهی، افشین رازی، فاطمه رنجبر، نسیم زارع، جواد زرین پور، سیامند سلیمی، مهناز سیف، هوشنگ شاملو، ابوالفضل شاهمیری،  سارا شفیق، سیاوش شمالی، مهشید صابرپور، مسعود صالحی، رحیم صباغی، زهرا طاهری، عارف عدیلی، الهام فراهانی، بیژن فلسفی، فرامرز فوقانی، محمد قربانی، میکائیل کاظمی، فرید کامیاب، طاهره کرمانی بنابی، رضا گلستانه، میلادگلی، نعیمه مجذوبی، سپهر ممدوح، علیرضا ناصری، منیر نیاز زاده، زیبا ویشته به نمایش در می آید.۱۳۹۸/۱۰/۲۱
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
تعداد بازدیدها : ۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
 


آخرین اخبار
  

آیات نماز

۱۳۹۸/۱۰/۲۸
        
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳