​قهرمان مسابقات فوتسال شهرداری در محلات شیراز مشخص گردید

با اعلام تیم‌های برتر مسابقات به کارخودپایان داد

مسابقات فوتسال محلات شیراز با حضور ۱۵۰ تیم و ۱۸۰۰ ورزشکار بعد از چند ماه رقابت، به کار خود پایان داد و در پایان تیم‌های برتر اعلام و از آنان تقدیر شد.

قهرمان مسابقات فوتسال شهرداری در محلات شیراز مشخص گردید
با اعلام تیم‌های برتر مسابقات به کارخودپایان داد
 مسابقات فوتسال محلات شیراز با حضور 150 تیم و 1800 ورزشکار بعد از چند ماه رقابت، به کار خود پایان داد و در پایان تیم‌های برتر اعلام و از آنان تقدیر شد.
 به گزارش اداره ارتباطات، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، یحیی زارع، مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، از پایان سومین دوره مسابقات فوتسال محلات شیراز خبر داد و گفت:این دوره از مسابقات با حضور 150 تیم و 1800 ورزشکار از تمام محلات شیراز برگزار شد.
  وی افزود: مسابقات فوتسال محلات شیراز بعد از اجرای 304 بازی به کار خود پایان داد و فینال و رده بندی در روز سه شنبه سی ام مهر ماه ساعت 19 و نیم بین چهار تیم برتر برگزار خواهد شد.
 
زارع خاطرنشان کرد: در آیین افتتاح این مسابقات بزرگان فوتبال فارس مانند غلام پیروانی، خلیل صالحی و اکبر کیا حضور یافتند تا انگیزه ای برای ورزشکاران جوان شود.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه همواره مسابقات ورزشی به صورت سازمانی برگزار می شد، عنوان کرد: با برگزاری این مسابقات در دل محلات، سعی در ترویج و توسعه ورزش به صورت همگانی داریم، ساختار ورزشی را از سازمانی به سمت برگزاری جمعی بردیم و هر تیم با نام محله خود شرکت کردند.
 
مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی با بیان اینکه در 6 سالن در 6 نقطه متفاوت در تمام سطح شهر مسابقات برگزار شد، گفت: در بخش فینال تیم های چابک و ستارگان بنی هاشمی و در بخش رده بندی تیم های شهید زارع دشت چنار و شهید سلطانی به مرحله نهایی راه یافتند.
 
وی با بیان اینکه حضور در این مسابقات آزاد و رایگان بود و در راستای بهتر برگزار شدن این مسابقات همکاری گسترده ای صورت گرفت، متذکر شد: در این مسابقات، تیم چابک معالی آباد مقام قهرمانی، تیم ستارگان بنی هاشمی مقام نائب قهرمان و تیم شهید سلطانی مقام سوم را توانستند کسب کنند.
 
وی اعلام کرد: همچنین تیم‌های شهید همت و ستارگان فرهنگ شهر به عنوان تیمهای برتر اخلاق این دوره از مسابقات برگزیده شدند که در مراسم اختتامیه این مسابقات کاپ، لوح و جوایز نقدی خود را دریافت کردند.۱۳۹۸/۰۸/۰۱
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
تعداد بازدیدها : ۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳