مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:

رویداد ورزشی دو و دوچرخه سواری به مناسبت یاد روز حافظ برگزار شد

مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از برگزاری رویداد ورزشی دو و دوچرخه سواری به مناسبت یادروز حافظ با ۴۳۰ شرکت کننده خبر داد.

مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:
رویداد ورزشی دو و دوچرخه سواری به مناسبت یاد روز حافظ برگزار شد
 مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از برگزاری رویداد ورزشی دو و دوچرخه سواری به مناسبت یادروز حافظ با 430 شرکت کننده خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، یحیی زارع، از یک رویداد ورزشی به مناسبت یاد روز حافظ خبر داد و گفت: رویداد ورزشی دو و دوچرخه سواری روز جمعه به مناسبت یاد روز حافظ شیرازی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، سازمان ورزش و جوانان، سپاه ناحیه مقاومت احمد بن موسی (ع) و هیئت دوچرخه‌سواری برگزار شد.
 مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز اعلام کرد: در این رویداد که از آرامگاه سعدی آغاز شد و تا آرامگاه حافظ ادامه یافت 430 نفر شرکت کردند که از این تعداد بیش از یکصد نفر در دو و مابقی در دوچرخه سواری شرکت کردند.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های ورزشی یکی از ظرفیت‌هایی است که علاوه بر ایجاد نشاط اجتماعی می تواند در مقوله فرهنگ نیز بسیار تاثیرگذار باشد، همچنین مردم نیز به خوبی از رویدادهای ورزشی استقبال می کنند.
 
همچنین در ادامه جواد کشاورز، کارشناس ارشد امور تربیت بدنی، این رویداد را یک حرکت نمادین برای گرامیداشت این شاعر شیرازی عنوان کرد و افزود: در پایان این رویداد که آرامگاه حافظ برگزار شد از 40 نفر برگزارکنندگان تقدیر به عمل آمد، این رویداد از ساعت 7 و نیم با استقبال مردمی شروع شد و ساعت و 9 و نیم پایان یافت.
 
وی خاطرنشان کرد: اجرای این برنامه‌ها علاوه بر اینکه فضای شاد و پرنشاطی را به وجود می‌آورد یک رویداد فرهنگی است که سبب می‌شود تا مردم بیشتر با فرهنگ و تاریخ شیراز آشنا شوند.
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
تعداد بازدیدها : ۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳