جشن همدلی در شهرک سعدی با حضور هنرمندان ملی برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری شیراز: جشن همدلی در شهرک سعدی با حضور هنرمندان ملی برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری شیراز:
جشن همدلی در شهرک سعدی با حضور هنرمندان ملی برگزار شد
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه «جشن همدلی» با حضور گسترده اهالی شهرک سعدی برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی راد اظهار کرد: به مناسبت اعیاد شعبانیه «جشن همدلی شهرک سعدی» روز جمعه با حضور شهروندان ساکن در این منطقه برگزار شد.
دکتر گشتاسبی راد، درخصوص این جشنواره تصریح کرد: «جشن همدلی» با هدف ایجاد فضای نشاط اجتماعی در شهرک سعدی پس از پایان یافتن حادثه سیل و با نگاه قدردانی از مهربانی و همدلی مردم شیراز برگزار شد.
وی افزود: در این برنامه جمعی از هنرمندان ملی و شیرازی حضور داشتند که همکاری و مشارکت آنها نشان دهنده همدلی تمام مردم ایران با شهر شیراز و حادثه دیدگان اتفاق اخیر است.
در ادامه جمشید رضایی، معاون فرهنگی، هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری شیراز گفت: «جشن همدلی شهرک سعدی» برنامه‌ای سه ساعته بود که با حضور افتخاری هنرمند ملی «حمید ماهی صفت» و دیگر هنرمندان شیرازی از جمله سیدمحسن خیراندیش (نوازنده نی، داوود زارع مهذبیه(خواننده)، علی مطلق (خواننده پاپ) و با اجرای بهرام سلمانی (هنرمند خوب و مجری توانمند شیراز)  برگزار شد.
به گفته وی حمیدماهی صفت پیش تر در زمان حادثه سیل از شهرک سعدی و خانواده های سیل زده شیراز بازدید و ضمن ابراز هم دردی با حادثه دیدگان، با اعلام آمادگی برای اجرای این برنامه شاد، مجموعه شهرداری شیراز را در جهت ایجاد فضای شادی و نشاط اجتماعی در آن منطقه همراهی کرد.
معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز عنوان کرد: «جشن همدلی» به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و با همکاری مؤسسه مردم نهاد کانون فرهنگی آوای فرهنگ و هنر از ساعت 16 تا 19 روز جمعه 23 فروردین ماه در ورزشگاه شهدای شهرک سعدی با حضور شهروندان شریف این محله برگزار شد.


۱۳۹۸/۰۱/۲۴
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
تعداد بازدیدها : ۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳