گشتاسبی راد

عضویت در کتابخانه های شهرداری شیراز بصورت نیم بها در هفته کتاب

گشتاسبی راد:
عضویت در کتابخانه های شهرداری شیراز بصورت نیم بها در هفته کتاب
آیین بزرگداشت کتاب و کتابخوانی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و کمک به ارتقای سرانه مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه توسط حوزه فرهنگی شهرداری شیراز با محوریت فرهنگسرای کتاب برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گشتاسبی راد با اشاره به اینکه کتاب باید در سبد خانوارها قرار گیرد گفت: گسترش فرهنگ کتاب خوانی نیازمند برنامه ریزی مدون است .
رییس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز افزود : گسترش فرهنگ کتابخوانی نشانه سلامت و عامل پیشرفت جامعه است و با همین هدف برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۳ آبان ماه شروع می شود و شامل برنامه های متنوع فرهنگی و ادبی می باشد.
معاون فرهنگی شهردار شیراز در ادامه افزود: برگزاری برنامه" پا به پای کتاب" در پیاده راه سلامت واقع در بلوار شهید چمران ، انجام تبلیغات شهری با نام" کتابخانه ای به وسعت یک شهر" شامل معرفی کتاب های نویسندگان فارس در حوزه شعر ، داستان ، پژوهش ونقد کتاب" دیوار به دیوار شهر پریان" در فرهنگسرای کتاب از برنامه هایی است که در هفته کتاب اجرا می شود.
 گشتاسبی راد در ادامه افزود : به همین مناسبت قصه گویی ، آموزش خط بریل و
برپایی کتابخانه نابینایان در مرکز نابینایان شوریده شیرازی برگزار می شود.
وی در ادامه گفت :از جمله برنامه های دیگر حوزه فرهنگی شهرداری شیراز که در هفته کتاب اجرا می شود می توان به تور بازدید از کتابخانه های تخصصی کودک و نوجوان ویژه مدارس ، کارگاه مهارت مطالعه و تند خوانی، کارگاه سواد رسانه ای در فرهنگسرای کتاب و نشست تخصصی "یار مهربان قصه ها " با حضور نویسندگان حوزه کودک و نوجوان در فرهنگسرای علوی، تور گردشگری نابینایان و کارگاه آموزشی ویژه کتابداران در مرکز ملی اسناد نام برد
گشتاسبی راد همچنین : از عضویت نیم بها کتابخانه های تحت پوشش سازمان فرهنگی شهرداری شیراز در هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.
گفتنی است این برنامه ها با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس،سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس  انجام خواهد شد.


۱۳۹۷/۰۸/۲۲
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
تعداد بازدیدها : ۲۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳