رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
توسط سازمان فرهنگی شهرداری شیراز انجام شد؛

برگزیدگان اولین جشنواره ملی «رسانه شهر» معرفی شدند

آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی «رسانه شهر» با حضور اهالی رسانه های فارس و برگزیدگان برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز آیین اختتامیه اولین  جشنواره ملی رسانه شهر با حضور اهالی رسانه های فارس و برگزیدگان برگزار شد.
این جشنواره در رشته مصاحبه با داوری دکتر علیرضا کتابدار  هیچ اثری حائز عنوان برگزیده نشد. محمدمهدی عنایت پور از پایگاه خبری «شهر20» قم برای اثر با تیتر «مترو متری یک میلیارد» و الهام مهدی زاده از روزنامه شهر آرا مشهد برای اثر با تیتر «شهرفروشی کار کثیفی است که باید تمیز انجام شود»، عنوان قابل تقدیر را به دست آوردند.
در رشته گزارش و بخش اصلی با قضاوت دکتر علی‌اکبر قاضی‌زاده گزارشی با تیتر «حجابی که هر روز آب می‌رود» اثر محمد مهدی عنایت‌پور از پایگاه خبری «شهر20» عنوان برگزیده را کسب کرد.
فاطمه علی‌اصغر از خبرگزاری ایرنا با گزارش «پز عالی در خانه‌های خالی»، مریم منصف از روزنامه دریا بندرعباس با گزارش «المان‌های بی‌هویت؛ هدررفت بیت‌المال»، فاطمه احمدی از خبرگزاری فارس-رشت با گزارش «همه چیز درباره غسل و تدفین اموات کرونایی در رشت» عنوان قابل تقدیر را به دست آوردند.
همچنین در رشته گزارش و  بخش ویژه، دکتر علی اکبر قاضی زاده، اثری را شایسته کسب عنوان برگزیده ندانست و  سیده سمیرا متین نژاد از خبرگزاری ایرنا-شیراز برای گزارش «نویسندگان در پایتخت کتاب ایران مشغول کارند»، جلال‌الدین عرفانی از روزنامه خبرجنوب به خاطر گزارش «شهر دوستدار کودک از حرف تا عمل» و سعیدرضا امیرآبادی از روزنامه شیراز نوین برای گزارش «سیاست‌های شادکامی، سرلوحه برنامه‌های انسان‌محوری» حائز عنوان قابل تقدیر شدند.
در رشته تک عکس بخش اصلی از مجموع 49 اثر راه یافته به داوری نهایی، مهران(حسین)ریاضی از خبرگزاری فارس عنوان برگزیده را با داوری استاد اسماعیل عباسی کسب کرد. امین برنجکار از خبرگزاری مهر و محمدرضا دهداری از خبرگزاری ایسنا نیز عنوان قابل تقدیر را به دست آوردند.
در بخش مجموعه عکس نیز، مجموعه عکس امیر صادقیان از خبرگزاری تسنیم و  ولی شجاعی از خبرگزاری صدا و سیما قابل تقدیر شناخته شدند و در بخش ویژه رشته تک عکس طاهره حیاتی از روزنامه سبحان عنوان قابل تقدیر را کسب کرد. از برگزیدگان با لوح سپاس، تندیس و جایزه نقدی 30 میلیون ریال و عناوین قابل تقدیر با لوح سپاس و جایزه نقدی 10 میلیون ریال تقدیر شد.
همچنین دبیرخانه جشنواره ملی رسانه شهر در بخش ویژة شیراز شهر دوستدار کودک از مجموعه عکس‌های امید منوچهری در حوزه حقوق کودک و در بخش شیراز پایتخت کتاب ایران از نگاه دغدغه‌مندانه و مجموعه عکس‌های شیواسادات عطاران در سه سال اخیر تقدیر کرد.
این دبیرخانه همچنین از غلامرضا مالک‌زاده، علی‌محمد پشوتن، محمدجواد شلتوک‌کار، فرزاد وثوقی، محمود شبان سروستانی، زهرا جعفری، مهدی آراسته و جمال سبحانی از خبرنگاران پیشکسوت حوزه شهری شیراز تقدیر به عمل آورد.
 ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۱۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید