رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز؛

حضور بیش از ۱۲۰ بانوی توانمند شیرازی در پنجمین نمایشگاه «دست‌آفرین»

پنجمین نمایشگاه «دست‌آفرین» به همت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و با همکاری دفاتر تسهیلگری و خانه محلات در بوستان آزادی برپا شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی  این سازمان در این خصوص تشریح کرد: این نمایشگاه با هدف حمایت از بانوان توانمند شهرمان در تولید صنایع دستی و محصولات خانگی، در ۶۰ غرفه با حضور ۱۲۰ نفر از بانوان از محلات مختلف شیراز برپا شده است.
بتول معلم افزود: در این نمایشگاه، که از نوزدهم تا بیست و پنجم اسفند دایر است، بانوانی از محله‌های مختلف شهر شیراز از جمله شهرک سعدی، بافت تاریخی، بلوار اتحاد، سهل‌آباد، کوشک میدان، کوزه گری، سنگ‌سیاه، گلشن، مهدی آباد و... دست‌ساخته‌های هنرمندانه خود را به معرض فروش گذاشته‌اند.
وی با بیان این مطلب که زنان بنیان خانواده هستند و توانمندی و مشارکت آنها در امور جامعه، به توسعه و پیشرفت جامعه کمک می‌کند،گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نمایشگاه «دست‌آفرین» را به عنوان زمینه‌ای برای کمک به زنان توانمند و رونق اقتصاد محله، از طریق ایجاد زمینه فروش محصولات و دست‌ساخته‌ها فراهم می‌کند.
معلم خاطرنشان ساخت: مجموعه نمایشگاه‌های «دست‌آفرین» با ایجاد زمینه فروش محصول، پیامدهای مثبتی همچون تقویت اقتصادی خانواده‌ها، همچنین افزایش مشارکت مردمی به ویژه زنان در فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی، توانمندسازی و افزایش سطح اعتماد به نفس عمومی زنان و کاهش آسیب‌های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، با توجه به شیوع کرونا، نمایشگاه دست‌آفرین در محوطه باز برگزار شده و شهروندان عزیز می‌توانند با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ازین نمایشگاه دیدن و با خرید محصولات، از بانوان شهرمان حمایت کنند.۱۳۹۹/۱۲/۲۱
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۲۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید