رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
فراخوان جشنواره ملی تئاتر منولوگ نیایش اعلام شد؛

برگزاری یک جشنواره متفاوت هنری با موضوع نماز و معنویت در شیراز

به منظور استفاده از ظرفیت هنر، به ویژه هنر فاخر و تأثیرگذار تئاتر در القای مفاهیم معنوی به‌ویژه نماز و تشویق هنرمندان به خلق آثار و تولیدات فاخر هنری در این زمینه، جشنواره تئاتر منولوگ نیایش توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، معاون فرهنگی، هنری با اعلام فراخوان جشنواره ملی تئاتر منولوگ نیایش،گفت: محورهای موضوعی این جشنواره که صرفاً در ژانر مونولوگ برگزار می‌شود « نماز، نیایش و معنویت» است.
فرزاد صدری افزود: کارگردانان و بازیگران سراسر کشور می‌توانند تا پایان وقت اداری ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ نسبت به ارسال مدارک درخواستی جشنواره اقدام کنند.
وی با بیان این مطلب که پذیرش آثار در جشنواره با توجه به اهداف آن به کیفیت، خلاقیت و نوآوری نمایش‌ها و ارتباط با محورهای جشنواره بستگی دارد گفت: آثاری که به اجرای عمومی درآمده باشند یا پیش‌تر در جشنواره های تئاتر شرکت کرده باشند، نیز می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.
بر اساس این گزارش رتبه های برتر در بخش‌های نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی، بازیگری زن، بازیگری مرد با جایزه ۱۵ میلیون ریالی در آیین پایانی این جشنواره معرفی خواهند شد. همچنین در هر بخش دارندگان رتبه های دوم و سوم به ترتیب جوایز ۱۰ و ۷میلیون ریالی دریافت می‌کنند. در صورت صلاحدیدِ هیأت داوران، جوایز نفرات شایستة تقدیر ۵ میلیون ریال خواهد بود.
اثر منتخب هیأت داوران نیز علاوه بر دریافت جایزه ۲میلیون ریالی، در صورت فراهم شدن شرایط برای اجرای عمومی به شیراز دعوت می شود.
هنرمندان باید یک نسخه از نمایشنامه و یک حلقه لوح فشرده فیلم ضبط شده از اجرای نمایش مونولوگ را به نشانی دبیرخانه و همچنین نمایشنامه در قالب فایلWord  به نشانی الکترونیکی niayeshtheaterfestival@gmail.com  ارسال کنند.
ارسال یک قطعه عکس کارگردان به صورت فایل JPEGو خلاصه سوابق وی حد اکثر در ۱۰۰ کلمه در فایل Word  و ارسال چند عکس با کیفیت از اجرای نمایش به نشانی پست الکترونیکی جشنواره ضروری است.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای http://www.niayeshtheaterfestival.ir مراجعه کنند یا از طریق واتس‌اپ به شماره تلفن همراه ۰۹۳۹۷۱۱۴۵۶۳ تماس بگیرند.۱۳۹۹/۱۲/۱۹
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۹۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید