رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
معاون شهردار خبر داد؛

رونمایی از پوستر نخستین دوره جشنواره «شهروند برگزیده شیراز»

پوستر نخستین دوره جشنواره «شهروند برگزیده شیراز» (یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹) در صحن شورای اسلامی شهر شیراز با حضور اعضای شورای شهر، شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز رونمایی شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، دکتر مرتضی جعفری رئیس این سازمان در خصوص رونمایی از پوستر نخستین دوره جشنواره «شهروند برگزیده شیراز»، گفت: این جشنواره در زمینه‌های مختلف از جمله شهروند خلاق و ایده‌پرداز، فرهنگساز، قانونمدار، ورزشکار، هنرمند، پیشرو، الکترونیک، سبز، فعال و مشارکت‌جو به انتخاب شهروندان برگزیده شیرازی می‌پردازد.
به گفته­ ی وی هدف این جشنواره الگوسازی در زمینه‌های فرهنگی است که در سال ۹۹ تنها در بخش شهروند «فعال و مشارکت‌جو» برگزار می‌شود.
دکتر جعفری تاکید کرد: عضویت و فعالیت در سازمان‌های مردم‌نهاد، انجمن‌های اولیا و مربیان، کانون‌های دانش‌آموزی و دانشجویی، کانون‌های فرهنگی مساجد، انجمن‌های فرهنگی وهنری، شورایاری‌ها، مجمع خیرین و.... و انجام فعالیت ‌های جهادی به صورت داوطلبانه مهم‌ترین شاخص‌های این دوره از جشنواره است.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز اعلام کرد: شهروندان شیرازی تا ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ می‌توانند با مراجعه به سایت زیر در این جشنواره ثبت‌نام و مدارک خود را ارائه کنند.
Seminar.shiraz.ir/citizen
وی در ادامه افزود: برای برگزیدگان این جشنواره علاوه بر اهدای نشان «شهروند برگزیده شیراز» هدایای بسیار ویژه و ارزشمندی در نظر گرفته شده است.
 ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۰۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید