رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خبر داد؛

مناسب سازی سالن‌های ورزشی شهرداری شیراز برای کم‌توانان جسمی-حرکتی

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از بهسازی و مناسب‌سازی سالن‌ها و مراکز ورزشی شهرداری برای تردد جانبازان و دیگر شهروندان کم‌توان جسمی و حرکتی خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، دکتر مرتضی جعفری تشریح کرد: با نگاه عدالت‌محوری و بسترسازی برای دسترسی آسان همه شهروندان به مراکز ورزشی، تا کنون مسیر تردد و ورود و خروج سالن‌های شهید شیرعلی سلطانی، تلاش و سالن غیرتوپی شهید طباطبایی بهسازی شده است.
دکتر جعفری با اشاره به شیوع کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن که موجب تعطیلی چند ماهه‌ی مراکز فرهنگی و ورزشی شد، گفت: مواجهه با اپیدمی کرونا یک تجربه جدید برای مدیریت شهری در تمام جهان بود. سازمان فرهنگی شهرداری شیراز نیز ازین قاعده مستثنا نبود، اما تلاش کردیم از این تهدید به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و طی مدت تعطیلی به مسائل زیرساختی بپردازیم که از جمله آنها می‌توان به بهسازی سالن‌های ورزشی، تولید اپلیکیشن ورزش همگانی، پیگیری راه‌اندازی باشگاه ورزشی شهرداری شیراز، تدوین و انعقاد تفاهمنامه همکاری با هیأت‌های مختلف ورزشی اشاره کرد.
معاون فرهنگی شهردار اضافه کرد: در جدیدترین رویداد ورزشی، پس از کسب عنوان «شهر ملی دوچرخه» توسط شیراز، تفاهمنامه همکاری مشترک با هیأت دوچرخه‌سواری کشور منعقد شد. همچنین به دنبال عقد تفاهم‌ همکاری با هیأت بسکتبال نیز انتظار داریم در آینده، رویدادهای ورزشی در سطح ملی و حتی بین‌المللی در شیراز برنامه‌ریزی و اجرا شود.
دکتر جعفری در ادامه از عقد تفاهم همکاری سازمان فرهنگی شهرداری شیراز به عنوان ریاست کمیته ورزش کلان‌شهرها با فدراسیون هاکی خبر داد و گفت: از آنجا که ورزش هاکی ریشه در آیین‌های سنتی ایرانیان دارد، مهم‌ترین دستاورد این تفاهم‌نامه می‌تواند تجهیز برخی سالن‌های ورزشی شهرداری شیراز به امکانات مناسب جهت اجرای این ورزش باشد.
 ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۳۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید