رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
در راستای توسعه صنعت گردشگری؛

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی با حضور علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محمدرضا دشتی اردکانی رییس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی و دیگر میهمانان ویژه این مراسم (از جمله وزیر گردشگری کشور ونزوئلا) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

 
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی با حضور علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محمدرضا دشتی اردکانی رییس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی و دیگر میهمانان ویژه این مراسم (از جمله وزیر گردشگری کشور ونزوئلا) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه با توجه به محدودیت های ویژه کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در چهار سالن با حضور ۱۶۰ شرکت فعال در حوزه گردشگری برگزار و سه سالن به حوزه گردشگری و یک سالن به صنایع دستی و هنرهای سنتی اختصاص داده شد.

معاون وزیر گردشگری در آغاز افتتاحیه این نمایشگاه گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا، سفرهای نوروزی فقط از طریق تورهای گردشگری و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام می‌شود، به همین دلیل این نمایشگاه با هدف معرفی خدمات تورها و آژانس‌های گردشگری و معرفی ظرفیت‌های گردشگری شهرهای کشور برگزار شده است۱۳۹۹/۱۲/۰۶
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید