رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز؛

جشنواره تئاتر خانوادگی، شهروندان را به تعمق در مصادیق فرهنگی وا می دارد

معاون شهردار، در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر خانوادگی شهر و شهروند گفت: این جشنواره تلنگری بود برای شهروندان تا استعدادهای خود را کشف کنند، توانمندی های خود را شناخته و در عین حال ذهنشان را با مفاهیم و مصادیق فرهنگ شهروندی گره بزنند.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، معاون شهردار، در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر خانوادگی شهر و شهروند گفت: این جشنواره تلنگری بود برای شهروندان تا استعدادهای خود را کشف کنند، توانمندی های خود را شناخته و در عین حال ذهنشان را با مفاهیم و مصادیق فرهنگ شهروندی گره بزنند.
دکتر مرتضی جعفری افزود: جشنواره تئاتر خانوادگی شهر و شهروند تلاشی بود برای تبدیل یک تهدید به فرصت تا شهروندان بتوانند بهترین استفاده را از دوران خانه نشینی شیوع کرونا ببرند.
رییس سازمان فرهنگی شهرداری، دریافت آثار متعدد از شهرهای مختلف 24 استان کشور را نشان دهنده روحیه مشارکت جویی در میان مردم دانیت و گفت: اولین مؤلفه شهروندی همین مشارکت جویی در کنار قانون مداری و مسئولیت پذیری است. ازین رو برگزاری چنین برنامه‌هایی روحیه مشارکت و جامعه‌پذیری را تقویت می‌کند.۱۳۹۹/۱۱/۳۰
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۳۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید