رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
توسط سازمان فرهنگی شهرداری شیراز انجام شد؛

اعلام برگزیدگان نهایی اولین جشنواره ملی تئاتر خانوادگی «شهر و شهروند»

در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر خانوادگی «شهر و شهروند»، برگزیدگان نهایی این جشنواره اعلام و تجلیل شدند و ۵۷ اثر از ۲۴ استان به مرحله داوری راه یافت.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری،در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر خانوادگی «شهر و شهروند»، برگزیدگان نهایی این جشنواره اعلام و تجلیل شدند و تعداد 57 اثر از 24 استان به مرحله داوری راه یافت که بر اساس اعلام هیأت داوران،در بخش نویسندگی ۳ اثر، در بخش کارگردانی ۲ اثر، در بخش عروسکی 3 اثر و در بخش غیر عروسکی 2 اثر برگزیده شدند. همچنین هیأت داوران جشنواره 3 بازیگر زن، 3 بازیگر مرد و 3 بازیگر خردسال را به عنوان نفرات برگزیده اولین جشنواره ملی تئاتر خانوادگی «شهر و شهروند» انتخاب کرد. در بخش بهترین دکور نیز  یک اثر و در بخش تقدیر ویژه۳ اثر برگزیده شدند.
اولین جشنواره ملی تئاتر خانوادگی شهر و شهروند با هدف جلب توجه شهروندان و خانواده ها به موضوعات فرهنگ شهروندی و تلفیق با هنر تئاتر برگزار شد که کشف استعدادها، شناخت توانمندی ها، استفاده از تهدید کرونا به عنوان یک فرصت و همدلی و انسجام بیشتر اعضای خانواده نیز از اهداف پنهان آن بود.
 در بخش عروسکی، خانواده موسوی از مبارکه اصفهان مقام اول، خانواده فروتن از شهرستان خاش سیستان و بلوچستان مقام دوم و خانواده غلامیان از شهرستان شاهین‌شهر اصفهان مقام سوم را کسب کردند. در بخش غیر عروسکی نیز نمایش خانواده بهرامی از بروجرد لرستان به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.
در بخش کارگردانی، یاسر میرشکاری از شیراز، مقام اول و یاسر توسلی اردکانی از شیراز مقام دوم را کسب کردند. هیأت داوران در این بخش اثری را برای مقام سوم انتخاب نکرد.
در بخش نویسندگی، صغرا علی پور از شهرستان سورشجان چهارمحال بختیاری، مقام اول، وحیده قوهستانی از شیراز مقام دوم و زهرا موسوی از اصفهان مقام سوم را کسب کردند.
در بخش بازیگری مرد، هیأت داوران اثری را برای مقام اول انتخاب نکرد. مجتبی لاله زاری از یزد مقام دوم و حجت یکتا از بروجرد لرستان مقام سوم را کسب کردند.
در بخش بازیگری زن، ویدا موسوی از اصفهان مقام اول، سارا ظریف صنایعی از شیراز مقام دوم و مهسا دهقانی از یزد مقام سوم را کسب کردند.
در بخش بازیگران خردسال نیز هیأت داوران مقام اول تا سوم را از شهر شیراز انتخاب کردند که بر این اساس،  آیسا اسدی پور مقام اول، زهرا توسلی اردکانی، مقام دوم و ترمه ابوعلی مقام سوم را کسب کردند.۱۳۹۹/۱۱/۳۰
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید