رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
داوران جشنواره ملی رسانه شهر معرفی شدند؛

استقبال خبرنگاران و عکاسان خبری ۱۷ استان کشور از جشنواره ملی رسانه شهر

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از شرکت ۱۰۲ خبرنگار و عکاس خبری در جشنواره ملی رسانه شهر و انتخاب داوران این جشنواره خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، رئیس این سازمان گفت: با پایان مهلت فراخوان جشنواره ملی رسانه شهر با محوریت روزنامه نگاری شهری، بیش از 400 اثر از 102 خبرنگار و عکاس خبری کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
دکتر مرتضی جعفری با بیان اینکه آثار از رسانه های 17 استان دریافت شده است افزود: اهالی رسانه استان‌های تهران، خراسان رضوی، بوشهر، فارس، اصفهان، کرمانشاه، قم، آذربایجان شرقی، گیلان، مازندران، کردستان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، لرستان، خوزستان و کرمان در جشنواره ملی رسانه شهر رقابت می کنند.
وی ادامه داد: این جشنواره با موضوعات «فضاهای تعاملی و انسان‌محور، بافت تاریخی، باغ‌ها و فضای سبز شهری، مبلمان و زیباسازی شهری، اقتصاد شهری، بازیافت و مدیریت پسماند، آسیب‌های اجتماعی، توسعه گردشگری، سبک زندگی، اخلاق و فرهنگ شهروندی، حمل و نقل عمومی، کاهش آلودگی هوا، بازآفرینی شهری» برگزار می شود که شرکت کنندگان آثار خود را در قالب مصاحبه، گزارش و عکس خبری به دبیرخانه ارسال کرده اند.
جعفری با بیان اینکه روزنامه‌نگاران سرشناس و برجسته ای داوری این جشنواره را بر عهده دارند خاطرنشان کرد: دکتر علی اکبر قاضی‌زاده بخش گزارش، دکتر علیرضا کتابدار در بخش مصاحبه و استاد اسماعیل عباسی در بخش عکس داوری نهایی جشنواره ملی رسانه شهر را انجام می دهند.
وی افزود: نیمه دوم بهمن ماه کارگاه روزنامه نگاری شهری با سخنرانی رئیس هیئت داوران جشنواره دکتر علیرضا کتابدار در بستر فضای مجازی برگزار می شود که علاقه مندان می توانند در این کارگاه شرکت کنند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه خبرنگاران روزنامه همشهری، خبرگزاری ایرنا و روزنامه شهر زیبا بیشترین استقبال را از جشنواره به عمل آورده اند، گفت: برگزیدگان جشنواره ملی رسانه شهر در اسفندماه سال جاری در آیین اختتامیه مجازی معرفی می شوند.۱۳۹۹/۱۰/۲۲
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۶۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید