رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
تشریح برنامه های هفته گردشگری؛

معافیت صنعت گردشگری از پرداخت بخشی از عوارض حوزه شهرداری شیراز

سرپرست اداره گردشگری و امور زیارتی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری شیراز گفت: برترین‌های گردشگری حوزه شهرداری در هفته گردشگری انتخاب و معرفی خواهند شد.

به‌ گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری شیراز، علی نیری با تشریح برنامه های هفته گردشگری بیان داشت: گردشگری یکی از صنعت‌هایی است که بیشترین ضربه را به دلیل شیوع ویروس کرونا از نظر اقتصادی و معنوی متحمل شد که به منظور حمایت از این بخش لایحه‌ معافیت بخشی از عوارض صنعت گردشگری در حوزه شهرداری تهیه شده و در صورت تصویب در صحن علنی شورای اسلامی شهر اجرایی خواهد شد.

نیری در ادامه به بیان برنامه‌های هفته گردشگری پرداخت و اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا بخشی از برنامه‌ها در قالب وبینارهای تخصصی حوزه گردشگری در شبکه‌های اجتماعی اجرا می‌شود.
وی افزود: یکی از برنامه‌های درنظر گرفته شده معرفی و تجلیل از برترین‌های حوزه گردشگری است که در این راستا  برترین شهردار، پاکبان و آتش‌نشان در مناطق گردشگرپذیرشهری، مدیران بناهای گردشگری تحت پوشش شهرداری، سازمان­های همکار در حوزه گردشگری شهرداری ، باغدار و مسئول حوزه خدمات گردشگری مناطق شهری که ظرفیت گردشگرپذیری دارند، معرفی خواهند شد.
رونمایی از اتوبوس های گردشگری
وی همچنین از رونمایی اتوبوس‌های گردشگری خبر داد و اظهار داشت: تعدادی اتوبوس بازسازی و تعدادی دیگر به ناوگان افزوده شده که آماده خدمات‌دهی به اقشار مختلف جامعه است.
نیری با بیان اینکه اتوبوس‌ها به دو شکل خدمات‌دهی خواهند کرد گفت: در روش نخست بر اساس مولفه‌های قانونی اتوبوس ها به آژانس‌های گردشگری واگذار شده و در روش دوم به عموم مردم از جمله قشر کم‌برخوردار، معرفی شده از سرای محلات و فرهنگسراها و گردشگران داخلی و خارجی خدمات خواهند داد.

اجرای وبینارهای تخصصی گردشگری

معاون گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شیراز همچنین از برگزاری وبینارهای تخصصی حوزه گردشگری با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران و پخش در فضای مجازی خبر داد و گفت: در این نشست‌ها موضوعاتی نظیر گردشگری ادبی، آسیب‌شناسی گردشگری در دوران کرونا، جهانگردی روستایی، گردشگری خلاق و خوراک و گردشگری در آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت۱۳۹۹/۰۷/۰۸
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۶۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید