رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
در مراسم تجلیل از بانوان تاثیر گذار هشت سال دفاع مقدس مطرح شد؛

نقش همسران و مادران رزمندگان در دوران دفاع مقدس بی‌بدیل است

بانوان در وقایع عاشورا، دفاع مقدس و در دوران فشار اقتصادی فعلی نقشی تعیین کننده داشته‌اند.

به گزارش اداره روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، سرهنگ کوشکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در مراسم تقدیر از بانوان شاخص و اثرگذار دفاع مقدس نقش مادران و همسران رزمندگان در دوران دفاع مقدس را بسیار مهم و حیاتی دانست و اظهار داشت: شهدا و رزمندگان دفاع مقدس از دامن مادرانی پرورش یافته‌اند که فرزندانی در طراز دین خدا تربیت کرد‌ه‌اند.

سرهنگ کوشکی با بیان اینکه تربیت رزمندگان و تحمل سختی زندگی از مهمترین ویژگی بانوان در دوران دفاع مقدس بود، افزود: سختی اداره خانه در هنگام حضور رزمندگان در جبهه‌های جنگ و مراقبت از مجروحان جنگی از دیگر مواردی است که موجب برجسته‌شدن نقش بانوان در دوران جنگ شده است.

نمایشگا ه هنر و حماسه، عاشورا و دفاع مقدس را به خوبی به تصویر کشیده است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در ادامه با قدردانی از برپایی نمایشگاه عاشورایی و سوگواری هنر و حماسه توسط شهرداری، گفت: عاشورا و دفاع مقدس در این نمایشگاه به شکل ارزشمندی به نمایش درآمده و این وظیفه بر دوش ما است که هرچه بیشتر بر گنج دفاع مقدس تعمق کنیم.
وی خواستار انتشار فراخوان برای جمع آوری نامه‌های رزمندگان به همسرانشان شد و اظهار داشت: آنقدر که در جمع‌آوری و انتشار خاطرات رزمندگان و شهدا تلاش شده برای جمع آوری خاطرات همسران و مادران تلاش نشده که این‌ خلا باید جبران شود.
سرهنگ کوشکی در پایان تاکید کرد: نقش بانوان در دوران فشار اقتصادی امروز مانند دوران دفاع مقدس بسیار مهم و حیاتی است و اگر جامعه ما در برابر فشارها مقاوم است بدلیل همسران و مادران در خانه ها است که تحمل و صبر دارند.۱۳۹۹/۰۷/۰۶
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید