رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
تشییع شهید باباجان عابدی تا «دروازه بهشت»

اعزام رزمندگان شیراز به جبهه بازآفرینی شد

آیین بازآفرینی اعزام رزمندگان شیراز به جبهه با تشییع جنازه شهید باباجان عابدی از مقابل مجتمع شلمچه برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، با آغاز ویژه برنامه های این سازمان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، برنامه ای با عنوان «دروازه بهشت» برگزار شد. تعدادی از بسیجیان سپاه ناحیه بقیه الله(عج) به صورت نمادین لحظات به یادماندنی اعزام رزمندگان شیراز و فارس به جبهه های حق علیه باطل را بازآفرینی کردند. در این آیین که با مشارکت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز و سپاه ناحیه بقیه الله اجرا شد، تشییع پیکر شهید باباجان عابدی به برنامه برکت و معنویت زیادی بخشید.

مشاور شهردار شیراز در امور ایثارگران  با حضور در این آیین، اعزام رزمندگان را اتفاقی به یادماندنی و تکرار نشدنی در تاریخ دفاع مقدس توصیف کرد و گفت: بسیجیان در سال های آغازین جنگ از محل کنونیِ مجتمع شلمچه و پس از آن از پادگان شهید عبدالله مسگر (محل کنونی پادگان امام حسین (ع) ) و مقر صاحب الزمان(عج) به جبهه اعزام می­شدند که لحظات وداع با خانواده و همچنین حال و هوای معنوی این رویداد بسیار خاطره انگیز است.
محمود رجایی افزود: ایجاد و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان با بازآفرینی خاطرات به یادماندنی آن دوران و با استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری امری ضروری است که بخش‌هایی از آن در رویدادهای سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز نمود پیدا خواهد کرد.
برنامه بازآفرینی اعزام رزمندگان به جبهه با اجرای نمایش خیابانی «یک کیلومتر تا اهواز» به کارگردانی سعید نظری همراه بود و سه دستگاه اتوبوس در مسیر مجتمع شلمچه، مقر صاحب الزمان(عج)، گلزار شهدا و سپاه فجر استان فارس با نواهای حماسی در سطح شهر شیراز حرکت کردند.۱۳۹۹/۰۷/۰۱
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۱۶۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید