رئیس سازمان
دکتر مرتضی جعفری
دکتر مرتضی جعفری
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
دانلود عکس


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳
رییس کمیسیون فرهنگی شورا در بازدید از مرکز تخصصی آموزش های مجازی فرهنگی:

جذب شهروندان به مباحث فرهنگی آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

شهر علاوه بر رشد کالبدی و فیزیکی نیاز به رشد فرهنگی و اجتماعی دارد؛ از این رو در مدیریت شهر باید هم جسم مردم را دید هم روح آنها را

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از فرهنگسرای نرگس که اولین مرکز تخصص آموزش های مجازی شهرداری شیراز است، گفت: شهر علاوه بر رشد کالبدی و فیزیکی نیاز به رشد فرهنگی و اجتماعی دارد؛ از این رو در مدیریت شهر باید هم جسم مردم را دید همروح آنها را.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز،دکتر دستغیب در این بازدید که به اتفاق رئیس و جمعی از مدیران فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری انجام شد، اظهار داشت: آموختن هنر چه با هدف راه اندازی کسب و کار و چه برای لذت از ذات هنر، به تعالی روح شهروندی و ارتقای فرهنگ شهروندی کمک می کند.
وی تاکید کرد: هرچه بیشتر مردم را به مباحث فرهنگی و هنری جذب کنیم به همان میزان از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی کم کرده ایم و در راستای تقویت و رشد فکری شهروندان گام برداشته ایم. این عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان این مطلب که نگاه درآمدزایی به مقوله فرهنگ، از اثرگذاری آن بر رشد جامعه می‌کاهد، گفت: فرهنگسراهای شهرداری با هزینه‌های حداقلی که دریافت می‌کنند، فرصت مناسبی را برای فراگیری موضوعات فرهنگی، هنری در سطح شهر در اختیار شهروندان قرار می دهند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نیز با اعلام این خبر که فرهنگسرای نرگس اولین مرکز تخصصی است که نشست های تخصصی فرهنگی، هنری، اجتماعی را به صورت مجازی به شهروندان ارائه می دهد، تشریح کرد: در حال حاضر پنج فرهنگ سرا به طور همزمان آموزش های مجازی را تحت عنوان «شهرآموز» به شهروندان ارائه می دهند که آموزش قرآن و معارف در فرهنگ سرای قرآن و عترت، نشست های تخصصی ادبیات در فرهنگسرای کتاب، آموزش آفرینش های هنری در فرهنگسرای هنر، آموزش های موسیقی در فرهنگسرای بعثت و ثبت نام و پشتیبانی اولیه نیز در فرهنگسرای سلامت صورت می گیرد.
وی اظهار داشت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور در دوران شیوع بیماری کروناا ین سازمان تلاش کرده است خدمات فرهنگی را به صورت گسترده و متناسب با اوضاع اقتصادی به شهروندان ارائه دهد.
 ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
بازدید ها : ۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید