نمایشگاه «دورریختنی‌های دوست داشتنی» با مشارکت دانش‌آموزان شیراز برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری شیراز:
نمایشگاه «دورریختنی‌های دوست داشتنی» با مشارکت دانش‌آموزان شیراز برگزار شد
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از برپایی نمایشگاه بازیافت با عنوان «دور ریختنی‌های دوست‌داشتنی» با مشارکت دانش‌آموزان شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی راد با اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه دانش‌آموزان با کمک مربی خود با استفاده از مواد بازیافتی و دور ریختنی، وسایل کمک آموزشی و کاردستی ساختند و به نمایش گذاشتند.
وی خاطرنشان کرد: اداره توسعه فرهنگ شهروندی، آموزش‌هایی در بخش‌های مختلف شهروندی از جمله بازیافت و پسماند ویژه دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی برگزار می‌کند که نتیجه این آموزش‌ها، ارتقاء سطح فرهنگ کودکان و نوجوانان برای زندگی در شهر سبز پایدار است.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز تصریح کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی علاوه بر ایجاد الگوی مصرفی مناسب در میان نسل آینده می‌تواند موجب ایجاد حس رقابت سالم و خلاقیت در میان دانش‌آموزان شود.
گشتاسبی راد با بیان اینکه نقشه کشور ایران، جنگل حیوانات، ویلچر، قاب، گل و گلدان، کشتی و غیره از جمله اقلامی است که کودکان دبستانی با ذوق کودکانه خود با استفاده از مواد بازیافتی، آنها را تهیه کردند، عنوان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از مواد بازیافتی است و دانش‌آموزان با این مسابقه یاد می‌گیرند بسیاری از مواد بازیافتی تولیدی در خانه قابل استفاده مجدد است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه نمایشگاه «دور ریختنی‌های دوست‌داشتنی» تا 28 آذر ماه در دبستان یگانه برپا خواهد بود، بیان کرد: این برنامه با همکاری اداره توسعه فرهنگ شهروندی، سازمان  فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و ناحیه 4 آموزش و پرورش شیراز اجرا شده است.
انتهای پیام/
 
 
 


۱۳۹۷/۰۹/۲۶
منبع : سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی
تعداد بازدیدها : ۸۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
دکتر ابراهیم گشتاسبی راد
تلفن:   4 - 37363081  - 071 
ملاقات ارباب رجوع با رئیس سازمان شنبه ها 10 تا 12
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳