.     .     .     .

چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ شناسه خبر : 49902
برنامه های فرهنگی- هنری- ورزشی و مذهبی فرهنگسرای جوان برای فصل تابستان

برنامه های فرهنگی- هنری- ورزشی و مذهبی فرهنگسرای جوان برای فصل تابستان
 

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، بخشی از تلاش های این سازمان در جهت برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع برای پرکردن اوقات فراغت کودکان وخانواده ها در فصل تابستان معطوف شده است که در اغلب موارد در فرهنگسراهای تحت نظر این سازمان برگزار می شود.
در این راستا  مدیر فرهنگسرای جوان واقع در پارک ایرانی، نسبت به اعلام برنامه های این حوزه اقدام و به معرفی کلاس های تابستانه ویژه گروه‌های سنی مختلف پرداخت. که شرح آن در زیر می باشد.
 
کلاس‌ها و دوره‌های هنری فرهنگسرای جوان شامل:
میل بافی- بافتنی- چرم دوزی- نمد دوزی- آشپزی- شیرینی و کیک پزی ویزه دختران و بانوان می باشد.
در گروه ورزش نیز کلاس های ایروبیک، یوگا، دفاع شخصی، کاراته و ژیمناستیک و شطرنج برای رده های سنی نوجوانان و خردسال (دختر و پسر) برگزار می شود.  همچنین دوره های ایروبیک و پیلاتس زیر نظر مربیان مجرب برگزار می شود.
کلاس های قرآنی فرهنگسرای جوان شامل: قواعد روخوانی، تجوید، مفاهیم و حفظ قرآن می باشد.
 
و  در کلاس های ویژه هنرهای سنتی، دوره های پیکر تراشی، قلم زنی روی مس، منبت، گلیم بافی، قالی بافی، تابلو فرش توسط مربیان این فرهنگسرا تدریس می شود.
 
علاقمندان به شرکت در این دوره ها می توانند با مراجعه به فرهنگسرای جوان در بوستان ایرانی نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که برگزاری این کلاس ها، علاوه بر ایجاد فرصتی برای یادگیری، با در نظر گرفتن علایق و خواسته های گروه‌های مختلف سنی جامعه، می تواند باعث ارتقای شادی، نشاط اجتماعی و بهبود روابط خانوادگی شود.
 

 شیراز،ابتدای خیابان حسینی، سمت راست، کوچه شماره 20
 071-37363081-4
 71389-35885
071-37363085
 3000137773
Farhangi@shiraz.ir
علاقمند به اجرای چه نوع برنامه هایی در سطح شهر می باشید؟
تمامی حقوق سایت متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز می باشد.
https://farhangi.shiraz.ir