.     .     .     .

یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ شناسه خبر : 42759
در شانزدهمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر شیراز صورت گرفت
اعطای پاداش ۵۰ میلیون تومانی به ورزشکاران شیرازی راه یافته به المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۱
در شانزدهمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر شیراز، ضمن تقدیر از قهرمانان ورزشی راه یافته به المپیک و پاراالمپیک2020 توکیو، به هرکدام از این افتخارآفرینان، 50 میلیون تومان پاداش اعطا شد.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز با هدف قدردانی از تلاش افتخارآفرینان شیرازی، جبران بخشی از هزینه ها و تشویق شهروندان به ادامه راه و کسب موفقیت های بیشتر، به ورزشکاران و قهرمانان شیرازی راه یافته به المپیک و پارالمپیک ۲۰۲0 مبلغ 50 میلیون تومان پاداش اعطا کرد.
دکتر جعفری افزود: بر اساس این مصوبه، برادران گرایی، محمد حسن‌زاده، علی‌اصغر جوانمردی، مجتبی کمالی، مهدی اولاد، سمیرا ارم و ساره جوانمردی به پاس کسب سهمیه حضور در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ۵۰ میلیون تومان پاداش از شهرداری دریافت کردند. وی اضافه کرد: به منظور قدردانی از مدال‌آوران رقابت‌های المپیک و پارالمپیک نیز به زودی لایحه پاداش ویژه مدال‌آوران، جهت تصویب، به شورای شهر شیراز پیشنهاد می‌شود.
معاون فرهنگی شهرداری با بیان این مطلب که حضور ورزشکاران در رقابت های جهانی موجب افتخار و سربلندی شهر شیراز و کشور ایران است، اظهار داشت: این اقدام شهرداری با رویکرد قدردانی از زحمات ورزشکاران شیرازی و ایجاد انگیزه برای طی مراحل بالاتر صورت گرفته است.
دکتر جعفری به جایگاه شیراز در زمینه ورزش اشاره کرد و گفت: بسیاری از این افتخارآفرینان ورزشی تمرینات ورزشی خود را در همین سالن ها و زمین های ورزشی شهرداری انجام می دادند که این علاوه بر افتخار برای مجموعه شهرداری تلنگری است برای پرداختن جدی تر به موضوع کشف استعدادهای ورزشی از دل محلات شهری.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، موفقیت هایی همچون کسب عنوان شهر ملی دوچرخه، ریاست کمیته ورزش های همگانی مجمع کلانشهرهای کشور، عضویت در شبکه شهرهای فعال در زمینه ورزش و سلامت را در کنار وجود فضاهای متعدد ورزش همگانی، زمینه مناسبی برای اجرای برنامه های هدفمند در حوزه ورزش عنوان کرد.
 

 شیراز،ابتدای خیابان حسینی، سمت راست، کوچه شماره 20
 071-37363081-4
 71389-35885
071-37363085
 3000137773
Farhangi@shiraz.ir
علاقمند به اجرای چه نوع برنامه هایی در سطح شهر می باشید؟
تمامی حقوق سایت متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز می باشد.
www.farhangi.shiraz.ir