.     .     .     .

شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ شناسه خبر : 42304
از ۲۴ تا ۲۸ مرداد ۱۴۰۰
آیین عزاداری خودرویی در بوستان کوهستانی دراک برگزار می شود
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از برگزاری آیین عزاداری خودرویی، از بیست و چهارم تا بیست و هشتم مرداد ۱۴۰۰ برابر با ششم تا دهم محرم به مدت ۵ شب در بوستان کوهستانی دراک خبر داد.
دکتر جعفری گفت: با توجه به استقبال شهروندان از عزاداری خودرویی محرم سال گذشته، امسال نیز این برنامه با همکاری مجموعه شهرداری، بسیج هنرمندان استان فارس و یک مؤسسه فرهنگی در فضای پارک کوهستانی دراک شیراز اجرا می‌شود. وی اضافه کرد: این دومین محرم متوالی است که شیوع ویروس کرونا، فرصت سوگواری و عزاداری های هیأتی و جمعی را از مردم دریغ کرده است اما با توجه به شرایط مناسب بوستان کوهستانی دراک و تجربه سال گذشته که با استقبال محبان اباعبدالله الحسین (ع) مواجه شد، فضای برگزاری مراسم عزاداری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در بوستان کوهستانی دراک فراهم شده و شهروندان می توانند از ۲۴ تا ۲۸ مرداد هر شب از ساعت ۲۰:۳۰ در این مراسم شرکت کنند.
مطابق سال گذشته، این مراسم از شبکه رادیویی فارس بر روی موج اف ام و نیز از صفحه رسمی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز در ایسنتاگرام به نشانی (@farhangi.shiraz) به صورت زنده پخش خواهد شد.
 

 شیراز،ابتدای خیابان حسینی، سمت راست، کوچه شماره 20
 071-37363081-4
 71389-35885
071-37363085
 3000137773
Farhangi@shiraz.ir
علاقمند به اجرای چه نوع برنامه هایی در سطح شهر می باشید؟
تمامی حقوق سایت متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز می باشد.
www.farhangi.shiraz.ir